Doradca Finansowy Lublin

Doradca Finansowy Lublin

Nasza firma zrzesza doradców specjalizujących się w finansowaniu zarówno przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala nam wybierać instytucje, w których istnieje możliwość finansowania Państwa inwestycji. Zawsze zależy nam, aby oferta kredytowa była optymalna pod względem ceny oraz czasu pozyskania środków.Nasi doradcy służą pomocą, patrząc obiektywnie na Państwa potrzeby. Kompleksowa oferta sprawia, że w jednym miejscu otrzymacie Państwo kredyt na planowaną inwestycję, poprawicie płynność finansową dzięki atrakcyjnemu limitowi firmowemu oraz zakupicie nowy sprzęt specjalistyczny dla Swojej firmy.

Jak nasi Doradcy Kredytowi z Lublina mogą Tobie pomóc?

W różnych sytuacjach pomogliśmy wielu Klientom przy pożyczce lub kredycie. Mimo wpisu do Krajowego Rejestru Dłużników, BIG lub złej historii kredytowej w BIK-u nasi Klienci skutecznie wnioskowali o atrakcyjne produkty bankowe dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości branży. Korzystne oprocentowanie, przejrzyste warunki, prosta spłata – dzięki konsultacji z naszą agencją możesz wiele zyskać! Każdy Klient jest dla nas ważny i w każdej sprawie stosujemy indywidualne podejście. Przeczytaj dwie historie naszych klientów.
Doradca Finansowy Lublin
Doradca Finansowy Lublin - bezpłatne porównanie kredytów

Przykłady współpracy z naszymi Doradcami Finansowymi

Pan Marcin z żoną Kamilą zgłosili się do nas w związku z dużym obciążeniem z tytułu bankowych produktów odnawialnych. Posiadali po 4 karty kredytowe oraz po 2 debety o łącznym limicie blisko 70 tysięcy złotych, wykorzystane w blisko 100 %, których miesięczna spłata kwoty minimalnej wraz z odsetkami osiągała 2800 zł. Dzięki naszej pomocy zamiast płacić tak wiele uzyskali ratę miesięczną na poziomie 1800 zł oraz bardzo atrakcyjne jak na takie warunki oprocentowanie 9,59 %.Pan Robert od kilkunastu lat prowadzi jednoosobową firmę budowlaną. Dwa lata temu kryzys w branży dopadł jego firmę, co zmusiło go do poszukiwań źródeł finansowania działalności bieżącej. Po licznych odmowach banków, nawet tego, w którym firma posiadała konto, Pan Krzysztof trafił do naszej firmy. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz wieloletniemu doświadczeniu mogliśmy Panu Robertowi zaproponować kredyt firmowy bez zabezpieczenia oraz bez zaświadczeń, co bardzo przyśpieszyło proces udzielenia kredytu. Dzięki pożyczce uzyskanej za naszym pośrednictwem Pan Robert zakupił sprzęt budowlany, w tym koparkę, co znacznie obniżyło Jego koszty przy realizacji przetargu, który wygrał!Myślisz, że Twoja historia kredytowa nie może się tak zmienić? Z nami masz wielką szansę – nie ma sytuacji bez wyjścia, co już wielokrotnie udało nam się udowodnić.Zadzwoń już dziś pod 533 887 878 lub odwiedź nas w biurze kredytowym w Lublinie.Nie jesteś z okolic Lublina? Pożyczki i kredyty oferujemy w całej Polsce. Dojeżdżamy do Klientów w kraju i pomagamy w wybraniu najkorzystniejszej oferty. W wielu sprawach wystarczy również kontakt i wypełnianie wniosków przez Internet. Jesteśmy stale na czasie z nowościami na rynku kredytowym – ostatnio pomagamy wielu lublinianom z Mieszkaniem dla Młodych.Zapoznaj się z naszą ofertą zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm. I pamiętaj: dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Zawsze znajdziemy jakiś kredyt lub pożyczkę.

1 Comments

  1. Marcel pisze:

    Oczywiście, że warto, nic nas to nie kosztuje a możemy zaoszczędzić setki tysięcy złotych na 30-letnim kredycie hipotecznym!