Kredyt gotówkowy Lublin – bezpłatne porównanie

parallax background

Kredyt gotówkowy Lublin - bezpłatne porównanie


Kontakt

Aktualna oferta 26 banków na ten rok!

Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt bezpłatnie!

Zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Dla wielu z nas kredyt często stanowi rozwiązanie problemów finansowych w nagłych i nieprzewidzianych przypadkach. Przede wszystkim jest też często jedyną drogą do realizacji marzeń. 

Kredyty gotówkowe porównujemy bezpłatnie!

Jeżeli poszukujesz zastrzyku finansowego i nie chcesz ujawniać celu jego przeznaczenia lub po prostu potrzebujesz większej gotówki bez zbytniego obciążania budżetu domowego najlepszym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy. Możesz oczywiście samodzielnie poszukiwać najlepszego dla siebie rozwiązania finansowego.Z pewnością jednak w celu uniknięcia zbyt dużej ilości zapytań w BIK najprościej będzie skorzystać z bezpłatnej pomocy Ekspertów Finansowych z Lublina.

Już jedna wizyta w naszym biurze lub jedno spotkanie z doświadczonym ekspertem pozwoli na ustalenie Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Doradca na podstawie dokładnej analizy dobierze i przedstawi Ci do wyboru kilka najlepiej dopasowanych ofert. Zaletą takiego rozwiązania jest: 

  • przede wszystkim oszczędność czasu, bo nie biegasz po mieście od banku do banku w celu doinformowania. 
  • Nie blokujesz też sobie BIK-u zbyt dużą ilością zapytań.

Z kolei to wynika to z faktu, że nam wystarczy jedno zapytanie by móc przedstawić Ci kilka ofert z różnych banków. Podczas gdy wędrując osobiście po różnych bankach, w każdym jednym pracownik danego banku, chcąc przedstawić Ci ofertę, najpierw zrobi zapytanie o Twoją osobę w Biurze Informacji Kredytowej. 

Kredyt gotówkowy - co to jest? 

To często jedyne rozwiązanie z najlepszych.

Zazwyczaj jest on udzielany bez poręczycieli, a jego ogromną zaletą jest brak konieczności dokumentowania jego przeznaczenia. Umowa kredytu może być zawarta na okres od kilku miesięcy do kilku lat. Przy czym dłuższy okres spłaty wiąże się z niższą ratą, ale też ze spłatą wyższych odsetek. 

Reasumując jego dodatkową zaletą jest też brak zabezpieczeń przy niższych kwotach kredytu. Wprawdzie przy wnioskowaniu o wyższe kwoty  może być wymagane zabezpieczenie w formie dodatkowego ubezpieczenia, weksla bądź poręczenia.I z pewnością dla kredytobiorcy może się to wydawać kłopotliwe, ale należy również podkreślić, że kredyty zabezpieczone są dużo tańsze.

Kredyt gotówkowy w Lublinie - czy warto go zaciągnąć w tym roku? 

Jednakże zawarcie umowy kredytowej z danym bankiem lub inną instytucją finansową wymaga głębszego zastanowienia. Zwłaszcza, w dzisiejszej dobie, gdy rynek kredytów jest przepełniony masą różnych propozycji. Wśród gąszczu reklam i ofert ciężko jest wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb i możliwości. Tym bardziej, że większości z nas brakuje po prostu rozeznania wśród zmieniających się propozycji i przepisów. 

Z pewnością decydując się na kredyt gotówkowy w Lublinie warto skorzystać z bezpłatnej pomocy jaką oferują Eksperci Finansowi Lublin. Głównie ze względu na fakt, że kredyt to jednak zobowiązanie na okres minimum kilku miesięcy. W związku z tym pomoc fachowców w dobraniu najlepszego rozwiązania jest zatem nieoceniona.

Zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Kredyt gotówkowy - wybieramy najlepszy!

Ponieważ jesteśmy niezależnymi ekspertami, nie jesteśmy związani z żadnym konkretnym bankiem. Możemy zatem tylko przy jednym zapytaniu w BIK przedstawić propozycję niemal 30 banków. W związku z tym nie obniżamy bezsensownie Twojej punktacji w BIK jako rzetelnego kredytobiorcy. 

Niewątpliwie dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, ciągłemu poszerzaniu i aktualizowaniu wiedzy potrafimy poprzez głęboką analizę dobrać rozwiązania nawet dla bardzo wymagających Klientów.

  • Nasz doradca na podstawie rozmowy z Tobą szczegółowo przeanalizuje Twoje oczekiwania i możliwości finansowe oraz bezpłatnie wyszuka i przedstawi Ci do wyboru rozwiązania wręcz “szyte na miarę”.
  • Oczywiście pomożemy Ci też przebrnąć przez wszelkie procedury bankowe i wesprzemy w zorganizowaniu wszelkich wymaganych dokumentów związanych z wnioskiem kredytowym.
  • Przedstawimy Ci wszelkie koszty związane z danym kredytem i zwrócimy uwagę na różnice między ofertami i najlepszymi promocjami.
  • Pomożemy zoptymalizować Twoje finanse oraz zaplanować spłatę bieżących zobowiązań.
  • Niezależnie od tego jakiej kwoty poszukujesz i na jaki cel, jesteśmy w stanie pomóc Ci dokonać naprawdę dobrego i najbardziej korzystnego wyboru. 

Doradcy Finansowi Lublin - dlaczego warto nam zaufać?

Stanowimy zespół wyspecjalizowanych i niezależnych doradców. Na bieżąco aktualizujemy i powiększamy naszą ofertę rozszerzając współpracę z kolejnymi bankami. Nasi doradcy stale się szkolą i aktualizują swoją wiedzę. Przed zaproponowaniem konkretnych rozwiązań dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i oczekiwania. Dlatego nasze propozycje należą do najlepszych z możliwych. Przede wszystkim Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, ponieważ rekomendacje od zadowolonych Klientów są dla nas najlepszą reklamą. 

Zatem jeżeli poszukujesz finansowania w postaci kredytu gotówkowego skontaktuj się z nami:

Nasz doradca umówi się z Tobą na spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Zapraszamy też gorąco do naszego biura na adres: ul. Zana Tomasza 35, 20-601 Lublin. 

Nasi doradcy chętnie udzielą informacji i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące finansów osobistych. Spotkanie z nami jest darmowe i do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz jedynie zyskać. 

Współpraca z naszą firmą nic nie kosztuje!


Skontaktuj się z nami