parallax background

Kredyty hipoteczne Lublin - kredyt na mieszkanie


Kontakt

27 banków w jednym miejscu - sprawdź naszą ofertę

Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt bezpłatnie!

Zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Kredyt hipoteczny Lublin - sprawdzamy oferty

Niemal każdy człowiek marzy o własnym kącie, w którym będzie mógł spędzić spokojnie życie. Niektórzy wolą dom, mniejszy lub większy, ale własny, część osób preferuje mieszkanie w bloku. Niestety, jedna i druga opcja wymaga posiadania ogromnych nakładów finansowych, a mało kto ma potrzebną gotówkę na realizacje swoich marzeń. Na pomoc przychodzą banki, które oferują kredyty na zakup nieruchomości. Kredyt hipoteczny Lublin pozwala spełnić marzenie o własnych czterech kątach. 

Kredyt mieszkaniowy / hipoteczny - co to jest?

Kredyt hipoteczny oferowany przez banki to umowa między osobą, która potrzebuje pieniędzy na zakup domu lub mieszkania, a bankiem lub inną instytucją finansową. Kredyt hipoteczny to każdy kredyt, w którym dochodzi do ustanowienia hipoteki na nieruchomość. Osoba biorąca kredyt, czyli kredytobiorca zgadza się na warunki banku. Musi wykorzystać pożyczone pieniędzy zgodnie z ich przeznaczeniem, jest zobowiązana zwrócić pożyczkę w określonym w umowie czasie, razem z odsetkami oraz innymi kosztami dodatkowymi (prowizja, opłaty przygotowawcze). Zabezpieczeniem kredytu hipotetycznego jest nieruchomość, która została zakupiona. W przypadku, kiedy kredytobiorca nie wywiązuje się z umowy i nie spłaca kredytu, bank ma prawo sprzedać nieruchomość, a za uzyskane środki spłacić kredyt. Kredyt hipoteczny można przeznaczyć również na remont nieruchomości, zakup niezbędnych urządzeń, zakup działki. Kredyt mieszkaniowy jest rodzajem kredytu hipotecznego. Różnie się tym, że pieniądze mogą być przeznaczone wyłącznie na zakup domu lub mieszkania. Przy kredycie hipotecznym i mieszkaniowym wymagany jest wkład własny. Często oba pojęcia stosowane są zamiennie. 

Kredyt hipoteczny - czy warto go zaciągnąć w tym roku?

Kredyt hipoteczny jest często jedyną opcją zakupu własnego lokum. W dzisiejszych czasach mało kogo stać na zakup mieszkania z własnych oszczędności. W porównaniu z innym kredytami kredyt mieszkaniowy jest dość nisko oprocentowany, jego spłatę można rozłożyć na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Kredyt hipoteczny może być dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że został zaciągnięty na atrakcyjnych warunkach, po zapoznaniu się z ofertami wielu banków. Kredyt hipoteczny ma wiele zalet, tzn.:

  • jest jednym z najtańszych na rynku - ma niskie oprocentowanie, warto tylko wybrać korzystny okres kredytowania i sprawdzić wszystkie dostępne opcje, 
  • spłatę kredytu można rozłożyć na 20-30 lal

Podstawową wadą kredytu hipotetycznego jest długi okres jego załatwiania. Bank wymaga wielu formalności, okres od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy może wynieść kilka miesięcy. Aby uzyskać kredyt na mieszkanie, trzeba mieć stałe zatrudnienie, wysoką zdolność kredytową oraz odpowiednią historię kredytową. Kredyt mieszkaniowy może mieć wysokie dodatkowe opłaty, ubezpieczenie czy prowizje, które mogą znacznie zwiększyć jego koszt. 

Zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Kredyt hipoteczny w Lublinie - wybieramy najtańszy!

Decyzja o kredycie to nie wszytko. Każdy bank zachęca do skorzystania ze swojej oferty, a konsumenci często nie wiedzą, na co zwrócić uwagę, jaką opcje wybrać. Umowa kredytowa pisana jest językiem, który dla większości ludzi jest niezrozumiały i pełen niejasności. Aby nie popełnić błędu i wybrać najlepszą ofertę, warto skorzystać z pomocy, kogoś, kto doskonale zna przepisy i umowy obowiązujące w bankach. Warto skorzystać z oferty firmy, która zajmuje się doradztwem kredytowym. Doradcy kredytowi Lublin zajmują się pośrednictwem  między klientem, czyli osobą, która przychodzi po pomoc, a bankiem. Jak wygląda pierwsze spotkanie?

  • Przedstawiamy dostępne na rynku oferty, razem z klientem analizujemy je,  przestawia plusy i minusy danego banku Mamy ofertę ponad 60 banków działających w Polsce.
  • Prosimy klienta o przedstawienie swoich oczekiwań i potrzeb, aby można było dokonać analizy kredytów. Klient musi przedstawić swoje potrzeby, jaki rodzaj kredytu chce zaciągnąć, na ile lat, jaką ratę miesięczną jest w stanie spłacać.
  • Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy symulacje wybranych kredytów i dokonujemy wstępnej analizy zdolności kredytowej.
  • Podpowiadamy jakie dokumenty należy złożyć do banku, jak je wypełnić, na co zwrócić największą uwagę. 
  • Klient może sam złożyć wniosek o kredyt to wybranego banku, ale może zrobić to my, w jego imieniu. Bank w określonym  czasie rozpatruje wniosek i informuje o decyzji. W międzyczasie może prosić o dostarczenie brakujących dokumentów. Oczywiście Klient może je złożyć za naszym pośrednictwem.
  • Nasza firma służy pomocą na każdym etapie załatwiania kredyty hipotecznego, począwszy od wyboru banku, kończąc na podpisaniu umowy. Doświadczenie doradcy wyjaśnią problemowe kwestie i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące kredytu. 

Firmy zajmujące się doradztwem kredytowym funkcjonują na różnych zasadach. Część pracuje niezależnie, ale są również tacy, którzy są zatrudnieni przez bank. Lepiej wybrać niezależnego doradcę, który nie będzie faworyzował wybranego banku. Nasza firma tak właśnie działa, jest całkowicie niezależna. Działamy na terenie całego Lublina, bez problemu dotrzemy do każdego klienta.

Sprawdź również ofertę dla kredytu 2% w Lublinie.

Faktoring Lublin - bezpłatne porównanie

Doradcy finansowi Lublin - dlaczego warto nam zaufać?

Doradców finansowych jest wielu, ale nie każdy jest godny zainteresowania. Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto pomaga klientom bezpłatnie, dokłada wszystkich starań, aby znaleźć najbardziej opłacalny dla klienta kredyt, kogoś, dla kogo zadowolenie klienta to podstawa. Nasza firma właśnie taka jest. Doradcy kredowi Lublin to ludzie  wszechstronnie wykształceni, którzy znają zawiłości prawne, są wyszkoleni w zakresie finansów, ekonomii i bankowości. Nie boją się trudnych wyzwań, podołają nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Co bardzo ważne, nigdy nie bierzemy wynagrodzenia od klienta, nasze usługi są bezpłatne. Doradcy finansowi Lublin to gwarancja uczciwości. Nasze usługi nie mają żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów. Zarobki agenta to wynagrodzenie od banku, w którym klient zdecyduje się wziąć kredyt. Zawsze doradzamy klientom uczciwie, zgodnie z etyką zawodową. Przedstawiamy plusy i minusy oferty, wiemy, że kredyt to decyzja na lata, więc musi być dobrze przemyślany. 

Wyróżnia nas duże doświadczenia, działamy na rynku finansowym od wielu lat. Oferta naszej firmy rozwija się z roku na rok, staramy się, aby kliencie byli kompleksowo obsłużeni. Oferujemy doradztwo w zakresie różnego typu kredytów, m.in. gotówkowych, hipotecznych, obrotowych, leasingów, inwestycji i ubezpieczeń. Wszyscy pracownicy nieustannie się rozwijają, posiadają certyfikaty i dyplomy. Aby przekonać się, jak działa firma i jak doświadczanie ludzi w niej pracują, wystarczy umówić się na spotkanie. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy zadzwonić, napisać maila lub przyjść do naszego biura. Możemy spotkać się również w wybranym przez klienta miejscu. Jesteśmy elastyczni, zdajemy sobie sprawę, że każdy żyje w biegu, dlatego ułatwiamy kontakt z nami. Dla Państwa wygody pracujemy również w weekendy. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. A od dawna wiadomo, że poczta pantoflowa jest najlepszą i najbardziej wiarygodną reklamą. Pomogliśmy wielu ludziom zrealizować swoje marzenia, kupić mieszkanie lub wymarzony dom z ogródkiem. Zadowolenie klienci to dewiza doradców kredytowych Lublin. 

Co daje skorzystanie z usług Niezależnych Ekspertów Finansowych z Lublina?

Po pierwsze oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Znajdziemy najbardziej opłacalną ofertę, nasi doradcy często negocjują z bankami jak najkorzystniejsze warunki. Poprowadzimy Państwa krok po kroku, aż do podpisania umowy. Pomoc doradców finansowych Lublin pozwoli uniknąć  niepotrzebnego stresu. Wszystkie oferty są zebrane w jednym miejscu, więc nie tracą Państwo czasu na wizyty w bankach. Każdy przychodzący do nas Klient, traktowany jest z szacunkiem, jego sprawa prowadzona jest indywidualnie, pod skrzydłami jednego z naszych pracowników. Skorzystanie z usług doradców z Lublina znacznie zwiększa  szanse na pozytywne rozpatrzenie przez bank wniosku kredytowego. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na atrakcyjnym kredycie. Nasze usługi nic nie kosztują, a mogą bardzo pomóc. 

Kredyt na mieszkanie Lublin

Wielu młodych osób decyduje się na wyprowadzenie się z domu. Bardzo często chcą oni mieć swoje własne lokum, by prowadzić w nim swoje dorosłe życie. Jednak nie każdy może zrobić to bezproblemowo i od ręki kupić sobie mieszkanie. Jeśli jesteś mieszkańcem Lublina lub okolic to jest to coś dla Ciebie. Bardzo często jest tak, że banki wymagają wielu dokumentów oraz wkładu własnego do pozyskania kredytu hipotecznego na mieszkanie. Wielu młodych jeszcze ludzi nie może sobie pozwolić na to, by dokonać wpłaty wkładu własnego z wielu różnych powodów. Jednak jest dla nich bardzo proste i skuteczne rozwiązanie. A mianowicie mogą skorzystać oni z oferty eksperta finansowego. Bez problemu pomoże on w doborze jak najkorzystniejszej oferty kredytowej. Zostanie ona dobrana tak, aby można ją było bez problemów spłacić i jednocześnie cieszyć się swoimi czterema kątami.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Lublinie

+48 533 88 78 78


Skontaktuj się z nami