Kredyt konsolidacyjny Lublin – bezpłatne porównanie

Kredyt konsolidacyjny Lublin – bezpłatne porównanie ofert bankowych

Niektóre osoby mogą posiadać wiele zobowiązań kredytowych, takich jak: pożyczki gotówkowe, kredyty gotówkowe, zakupy na raty, karty kredytowe, debety w koncie czy kredyty lub pożyczki hipoteczne. Taka sytuacja wiąże się z tym, że mogą one przestać panować nad tym, kiedy ma być płacona dana rata. Większy problem może pojawić się jednak w sytuacji, kiedy zaczynamy mieć problemy z bieżącym regulowaniem tych zobowiązań. Bardzo wiele osób sięga wówczas po pożyczki pozabankowe. Nie jest to jednak zbyt rozsądne posunięcie, ponieważ są one bardzo drogie. Najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest kredyt konsolidacyjny Lublin.

Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt bezpłatnie!

Zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Kredyty konsolidacyjne Lublin
Kredyty konsolidacyjne Lublin – który kredyt jest najtańszy?

Kredyty konsolidacyjne – czym są?

Kredyty konsolidacyjne udzielane są na spłatę innych zobowiązań finansowych, dzięki czemu kilka rat można zamienić w jedną. Operacja ta sprawia, że ulega ona znacznemu obniżeniu, jednak zazwyczaj wiąże się to, z wydłużeniem okresu kredytowania. W sytuacjach awaryjnych jest to jednak najlepsze rozwiązanie i warto z niego skorzystać. W chwili obecnej bardzo wiele banków daje możliwość konsolidowania nawet pożyczek pozabankowych, co pozwala uniknąć tak zwanej spirali zadłużenia.

Mają one bardzo podobną konstrukcję do tradycyjnych kredytów gotówkowych. Różni je jedynie cel kredytowania. W przypadku kredytów konsolidacyjnych nie możemy pożyczonych pieniędzy przeznaczyć na cel dowolny. Zazwyczaj trafiają one bezpośrednio na konta poszczególnych banków, w których mamy zaciągnięte zobowiązania. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że naszym zadaniem jest udanie się do każdego z nich i złożenie odpowiedniej dyspozycji zamykającej dany kredyt. Jeżeli tego nie zrobimy, to będzie on nadal aktywny, a bank co miesiąc będzie pobierał kwotę raty, aż do wyczerpania środków.

Kredyt konsolidacyjny – czy warto go zaciągnąć w tym roku?

Konsolidacja kredytów w Lublinie oferowana jest przez większość banków. Zanim jednak podejmiemy decyzję o skorzystaniu z niego, musimy wszystko dokładnie przeanalizować. Warto zrobić to razem z profesjonalnym i niezależnym ekspertem kredytowym z Lublina, który pokaże nam na co warto zwrócić uwagę. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza wtedy, gdy nie jesteśmy postawieni pod ścianą. Należy pamiętać, że konsolidacja kredytów wiąże się z reguły z wydłużeniem okresu spłaty. To z kolei ma bezpośrednie przełożenie na całkowite koszty kredytu.

W niektórych przypadkach opłaca się skorzystać z konsolidacji, nawet jak posiada się tylko jedno lub dwa zobowiązania. Na czym można wtedy zyskać? Jeżeli uda nam się znaleźć ofertę kredytu z niskim oprocentowaniem i bez prowizji, wówczas możemy obniżyć naszą dotychczasową ratę, a przy tym nie wydłużymy okresu kredytowania. Kredyt konsolidacyjny ma również sens w przypadku, gdy do naszych zobowiązań zostały dołączone bardzo drogie ubezpieczenia. Wówczas wcześniejsza spłata takich kredytów sprawi, że środki za niewykorzystany okres trafią z powrotem na nasze konto i będziemy mogli je przeznaczyć na dowolny cel.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Lublinie

+48 533 88 78 78


Skontaktuj się z nami
Konsolidacja kredytów Lublin
Konsolidacja kredytów Lublin – który bank wybrać?

Kredyty konsolidacyjne w Lublinie – który wybrać?

Przede wszystkim musimy wybrać taki bank, który z jednej strony udzieli nam kredytu konsolidacyjnego, a z drugiej, zrobi to na dobrych warunkach. Bardzo ważne jest, żeby kredyt konsolidacyjny udzielany był bez prowizji, ponieważ podnosi ona znacząco wszystkie koszty. Należy również patrzeć na to, żeby oprocentowanie było niższe od tego, które obowiązuje przy aktualnych kredytach. W jaki więc sposób wybrać najlepszy kredyt konsolidacyjny? Mamy dwie możliwości: możemy chodzić sami od banku do banku i szukać najlepszej oferty albo możemy skorzystać z usługi oferowanej przez doradców kredytowych z Lublina.

Druga opcja pozwoli zaoszczędzić przede wszystkim mnóstwo czasu, ponieważ doradca przedstawi nam na jednym spotkaniu kilka możliwości kredytowania. Każda opcja zostanie również dokładnie omówiona, tak aby klient widział jej wszystkie plusy oraz minusy. Doradca dokona również stosownych obliczeń, żeby klient mógł zobaczyć ile na tym może zaoszczędzić lub o ile może obniżyć swoją miesięczną ratę.

Doradcy Kredytowi z Lublina – dlaczego warto nam zaufać?

Pracujący u nas doradcy kredytowi są całkowicie niezależni, co oznacza, że nikt odgórnie nie narzuca im co mają proponować swoim klientom. W swoim doradztwie kierujemy się zawsze dobrem klienta. Dzieje się tak dlatego, że jesteśmy wynagradzani dopiero w momencie, gdy klient otrzyma kredyt. Jeżeli więc będziemy chcieli zaproponować mu niekorzystną dla niego ofertę, to z niej nie skorzysta, a dodatkowo będzie odradzał nasze usługi swoim znajomym. Na coś takiego nie możemy sobie pozwolić.

Stawiamy na długofalową współpracę z naszymi klientami. Jeżeli w danej chwili nie możemy zaoferować mu korzystnego kredytu konsolidacyjnego, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić do za miesiąc, dwa albo za pół roku. Nasi doradcy na bieżąco śledzą wszystkie oferty, więc gdy na rynku pojawi się jakaś ciekawa promocja, wówczas każdy klient może spodziewać się telefonu z informacją, że warto się spotkać. Dzięki temu klient nie musi się martwić, że jakaś okazja przejdzie mu koło nosa.