Kredyty samochodowe Lublin – bezpłatne porównanie

Decydując się na kupno auta możemy skorzystać z różnych form kredytowania. Do najbardziej popularnych należą kredyty samochodowe oraz kredyty gotówkowe. Największa różnica między nimi polega na tym, że te pierwsze mają ustanowione zabezpieczenie, dzięki temu możliwe jest uzyskanie niższego oprocentowania. Z kolei druga opcja nie wymaga aż tak dużych formalności i jest bardziej elastycznym rozwiązaniem. Pozwala na przykład na sfinansowanie starszych samochodów.

Wybór odpowiedniego źródła finansowania powinien być poprzedzony dokładną analizą. Najlepiej zlecić ją profesjonalnemu ekspertowi kredytowemu z Lublina, który jest na bieżąco ze wszystkimi ofertami. Dzięki temu będzie w stanie dobrać dla nas odpowiednie rozwiązanie.

Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt bezpłatnie!

Zadzwoń teraz! +48 533 88 78 78

Kredyty samochodowe Lublin - bezpłatne porównanie
Kredyty samochodowe Lublin – bezpłatne porównanie

Kredyt samochodowy – co to jest?

Kredyt samochodowy jest zobowiązaniem przeznaczonym na określony cel. W tym przypadku jest nim nie tylko samochód, ale również inne pojazdy, takie jak: motocykle, skutery, przyczepy, kampery, traktory lub maszyny budowlane. Nie możemy go więc przeznaczyć na coś innego. Bardzo często pojawiają się przy nim różnego rodzaju ograniczenia, której najczęściej dotyczą wieku danego pojazdu. Banki nie dają za bardzo możliwości finansowania przy pomocy tego kredytu starszych samochodów (powyżej 8-12 lat).

Cechą charakterystyczną kredytów samochodowych jest to, że są one zabezpieczone. Najbardziej popularną formą zabezpieczenia jest przewłaszczenie warunkowe. W jego przypadku bank nie figuruje w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciel , ale w przypadku braku regularnej spłaty kredytu może on w całości przejąć pojazd. Dodatkowo wymagane jest również wykupienie polisy Auto Casco z ustanowioną cesją praw na rzecz banku.

Kredyty samochodowe w Lublinie – czy warto z nich korzystać w tym roku?

Kredyty samochodowe Lublin mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem w przypadku nowych samochodów kupowanych w salonie samochodowym. Bardzo często oferują one bardzo korzystne formy finansowania. W przypadku aut używanych oferta bardzo często może być podobna do kredytu gotówkowego. Wówczas należy poważnie się zastanowić, z której opcji lepiej skorzystać. Zazwyczaj kredyty samochodowe mają niższe oprocentowanie, ale wymagane jest przy nim skorzystanie z ubezpieczenia Auto Casco, które często może być dość drogie.

Banki oferują kilka rodzajów kredytów samochodowych. Możemy skorzystać z tradycyjnego kredytu, rozłożonego nawet na okres 120 miesięcy, gdzie co miesiąc będziemy płacili ratę. Jeżeli posiadamy pewne oszczędności, to możemy na przykład skorzystać z opcji 50/50, która polega na tym, że na samym początku wpłacamy połowę wartości samochodu, a drugą połowę regulujemy po roku. Jeszcze inną możliwością jest tak zwany kredyt z ratą balonową. Polega on na tym, że część kwoty kredytu zostanie rozłożona na raty, natomiast ostatnia z nich będzie największa. Jeżeli w danej chwili nie będziemy sobie mogli pozwolić na całkowitą spłatę raty balonowej, to będziemy mogli jej spłatę rozłożyć w czasie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Lublinie

+48 533 88 78 78


Skontaktuj się z nami
Bezpłatne porównanie kredytów samochodowych w Lublinie
Bezpłatne porównanie kredytów samochodowych w Lublinie

Kredyt samochodowy – który najlepszy w Lublinie na rok 2022?

Najlepszy kredyt na samochód w Lublinie może pomóc doradca kredytowy. Bazując na swojej wiedzy oraz doświadczeniu przede wszystkim dopasuje dla nas najlepszą opcję. Następnie dokona bezpłatnego porównania dostępnych na rynku ofert. Omówi przy tym wszystkie zalety oraz wady. Przedstawi również jak wygląda proces kredytowy oraz wytłumaczy nam na czym polegają ustanowione zabezpieczenia. Na samym końcu pomoże nam z uporaniem się ze wszystkimi formalnościami.

Jest to znacznie korzystniejsze rozwiązanie, niż szukanie kredytu na własną rękę. Pozwala w głównej mierze zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, który tak i tak zapewne straciliśmy na znalezienie wymarzonego samochodu. Dzięki temu, że zostanie dla nas znaleziona najtańsza opcja, zaoszczędzimy również mnóstwo pieniędzy. Doradca dodatkowo może pomóc w wyborze ubezpieczenia AC.

Doradca Kredytowy Lublin – dlaczego warto nam zaufać?

Tak jak wspomnieliśmy, skorzystanie z usługi doradcy kredytowego z Lublina jest całkowicie bezpłatne. Nie oznacza to oczywiście, że pracuje on za darmo. Każdy doradca wynagradzany jest za swoją skuteczność, czyli za załatwienie kredytu. Dopiero wtedy dany bank, dzieli się z doradcą swoją prowizją. Należy mieć na uwadze, że fakt skorzystania z pomocy pośrednika, w żaden sposób nie wpływa na ofertę kredytową. Jest ona dokładnie taka sama, jaką uzyskalibyśmy bezpośrednio w banku.

Nie jesteśmy powiązani z żadnym bankiem ani inną instytucją finansową. Jesteśmy całkowicie niezależną firmą, która w swoim działaniu kieruje się zawsze dobrem klienta. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego do każdej osoby podchodzimy bardzo indywidualnie. Nie mamy jednej uniwersalnej oferty dla każdego. Zanim dobierzemy klientowi odpowiednie rozwiązanie, to wszystko dokładnie analizujemy. Każda sprawa jest inna i wymaga różnego podejścia.

Cechuje nas również to, że działamy kompleksowo. Oznacza to, że klient może liczyć na to, że przeprowadzimy go przez cały proces ubiegania się o kredyt samochodowy. Dodatkowo może również u nas skorzystać z innych form kredytowania, takich jak: kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny czy kredyt dla firm.