Eksperci Finansowi Lublin – bezpłatnie porównujemy kredyty

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, specjalizujemy się w porównywaniu ofert kredytowych banków.

W branży finansowej działamy od kilkunastu lat, dzięki temu doświadczenie naszego zespołu pomaga naszym Klientom w rozwiązywaniu ich problemów z finansami, kredytami oraz konsolidacjami. W naszej ofercie znajdą Państwo niemal wszystkie banki działające na terenie Lublina oraz całej Polski.

Stale aktualizujemy naszą bazę ofert kredytowych dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować rozwiązania finansowe tak aby idealnie pasowały do Państwa oczekiwań.

Jako firma niezależna, nie jesteśmy związani z żadną grupą kapitałową czy bankiem, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność iż produkty które oferujemy są najlepsze na rynku. Działamy całkowicie bezpłatnie, nasze wynagrodzenie tak jak pracowników banków pochodzi z prowizji wypłacanej przez instytucje finansujące. Subtelna różnica polega na tym iż w odróżnieniu od pracowników banku nie mamy w ofercie jednego produktu tylko kilkadziesiąt.

Warto z nami współpracować. Oferty, marże, oprocentowania kredytów stale się zmieniają, szukając najlepszej oferty na własną rękę nie mają Państwo pewności iż znajdą tą najlepszą, ponadto będzie to kosztować bardzo wiele czasu.


Przede wszystkim badamy potrzeby i słuchamy oczekiwań naszych klientów

Zadowolenie osób z nami współpracujących jest dla naszej firmy priorytetem. Przed zaproponowaniem konkretnych usług badamy potrzeby oraz sprawdzamy możliwości aby oferta spełniała oczekiwania w 100%!

Każdy klient jest dla nas indywidualnym przypadkiem i do każdego podchodzimy z wymaganą starannością.

Na początku - tak samo jak u lekarza zadajemy kilka pytań, np. o dotychczasowe kredyty, o sytuację materialną o formę zatrudnienia i kilka innych elementów o które wcześniej lub później zapyta bank!

Czym lepiej poznamy naszego klienta i przeanalizujemy jego aktualny stan finansowy oraz potrzeby, tym lepiej będziemy mogli dopasować produkt finansowy oraz jego ewentualne zabezpieczenie - np. w przypadku pożyczki hipotecznej. Po szczegółowej analizie potrzeb przechodzimy do doboru produktów bankowych.


Analizujemy oferty banków - szukamy promocji i okazji

Posiadamy stale aktualizowaną ofertę niemal wszystkich banków działających w Polsce, monitorujemy również promocje oraz oferty specjalne. Jeśli poznaliśmy już potrzeby klienta możemy dopasowywać ofertę do indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta kredytów bankowych jest stale aktualizowana, wynika to z faktu iż posiadamy zaawansowane systemy informatyczne i gdy tylko pojawia się jakaś promocja bankowa lub korzystny produkt od razu dostajemy o tym powiadomienie. Dzięki temu mamy możliwość dobierania najlepszych i najtańszych produktów na rynku Polskim.

Tym się właśnie różnimy od pracownika banku, nie mamy z góry nadanego polecania o sprzedawaniu danego produktu, tylko mamy możliwość doboru najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów

Po sprawdzeniu ofert banków proponujemy kilka najkorzystniejszych propozycji naszym klientom wskazując wszystkie zalety i wady danego produktu. W niektórych produktach będzie niższa marża ale za to oprocentowanie będzie wyższe, w innych zaś prowizja bankowa wyższa a ale w sumie RRSO najniższe. Po przedstawieniu naszych propozycji Państwo wybierają tą która według Państwa spełnia Wasze oczekiwania w największym stopniu. Po wybraniu oferty wspólnie wypełniamy wszystkie wnioski i kompletujemy dokumenty które są niezbędne do uruchomienia kredytu.